GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI (Son Güncelleme: 26.08.2022 15:15)

nakliyeilani.com, iş bu Güvenlik ve Gizlilik Politikası gereği üye'nin firma profili dışındaki kişisel bilgileri üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Kişisel bilgiler; kullanıcı adı, şifre, IP Adresi, anlık ileti yazışmalarını kapsamaktadır.

nakliyeilani.com, üye'nin profilini ziyaetçilere gösterebilmek için üyenin yayınladığı, adres, telefon, e-posta adresi gibi iletişim bilgileri ve firmanın verdiği hizmetleri anlatan bilgileri yapı gereği yayınlamaktadır.

nakliyeilani.com, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

nakliyeilani.com 'un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.nakliyeilani.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, nakliyeilani.com'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

nakliyeilani.com, www.nakliyeilani.com sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. nakliyeilani.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

nakliyeilani.com, gerektiğinde üye'lerin IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, üyeleri genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

nakliyeilani.com, üye ve üyelerin www.nakliyeilani.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerez - Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, üyeler dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
www.nakliyeilani.com
Hedefimiz, tüm nakliye sektörünün ve bu sektörle yolları kesişen fabrikaların, bireylerin yükü olan kurum yada kişilerin işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektir.
İletişim
+90 212 690 90 80
+90 507 743 88 46
+90 552 821 88 25
Nakliye İlanı İnternet Hizmetleri © Copyright All Rights Reserved (Tüm hakları saklıdır)
Bu internet sitesinin kullanıcıları nakliyeilani.com Üyelik Sözleşmesi ile Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.
Listeyi Göster