Açıklama Simgesi Bu sayfadaki amacımız Dursunbey ilçesinde bulunan profesyonel olarak güvenli nakliye yapan sektörün firmalarını listeleyerek, bu ilçede bulnan nakliyecilere nakliye yaptırmak isteyen kişilerin / müşterilerin aradıkları nakliyeci firmalarını sağlıklı ve yaptıkları çalışmalarla detaylı olarak bulmalarını sağlamaktır. Nakliyecilik sektörünün iş akışını sağlamak, yurtiçi nakliyeciliğin hızlı ve başarılı olmasını sağlamak tek amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda Dursunbey ilçesinde bulunan, Dursunbey nakliye firmaları aşağıda listelenmiştir.
    Dursunbey İlçesinde Bulunan Nakliye Firmaları
      ÖZÇELİK  

 
/ÖZÇELİK  
Yetkili Kişi:ESAT ÖZÇELİK
İş Telefonu:0266 662 50 99
Fax :0266 662 50 99
/Firma Detayı
Çalıştığı Ülkeler
Bu firmamız uluslararası hizmet vermemektedir.
Çalıştığı Şehirler
Balikesir Nakliye Balikesir
Afyon Nakliye Afyon
Bolu Nakliye Bolu
Bilecik Nakliye Bilecik
10 şehirden 4 ü gösteriliyor
 ÖZÇELİK  Nakliye Firmasına Mesaj Yaz Mesaj Yolla Ara ÇizgiÖZÇELİK  Nakliye Firmasının Yük İlanları Yüklerim Ara ÇizgiÖZÇELİK  Nakliye Firmasının Boş Araç İlanları Boş Araçlarım Ara ÇizgiÖZÇELİK  Nakliye Firmasının Navlunları Navlunlarım Ara ÇizgiÖZÇELİK  Nakliye Firmasının Eleman İlanları Eleman İlanlarım Ara ÇizgiÖZÇELİK  Nakliye Firmasının Satılık Kiralık İlanları Satılık Kiralık Araçlarım
 

Balikesir Merkezli Firma Nakliye Hizmeti Sunmaktadır


   

www.nakliyeilani.com
Hedefimiz, tüm nakliye sektörünün ve bu sektörle yolları kesişen fabrikaların, bireylerin yükü olan kurum yada kişilerin işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektir.
İletişim
+90 212 690 90 80
+90 507 743 88 46
+90 552 821 88 25
Nakliye İlanı İnternet Hizmetleri © Copyright All Rights Reserved (Tüm hakları saklıdır)
Bu internet sitesinin kullanıcıları nakliyeilani.com Üyelik Sözleşmesi ile Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.
Listeyi Göster