Açıklama Simgesi Bu sayfadaki amacımız Keles ilçesinde bulunan profesyonel olarak güvenli nakliye yapan sektörün firmalarını listeleyerek, bu ilçede bulnan nakliyecilere nakliye yaptırmak isteyen kişilerin / müşterilerin aradıkları nakliyeci firmalarını sağlıklı ve yaptıkları çalışmalarla detaylı olarak bulmalarını sağlamaktır. Nakliyecilik sektörünün iş akışını sağlamak, yurtiçi nakliyeciliğin hızlı ve başarılı olmasını sağlamak tek amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda Keles ilçesinde bulunan, Keles nakliye firmaları aşağıda listelenmiştir.
    Keles İlçesinde Bulunan Nakliye Firmaları
      PINAR KOP 

 
/PINAR KOP 
Yetkili Kişi:İBRAHİM AYBEY
İş Telefonu:02244531539
Fax :
/Firma Detayı
Çalıştığı Ülkeler
Bu firmamız uluslararası hizmet vermemektedir.
Çalıştığı Şehirler
 PINAR KOP Nakliye Firmasına Mesaj Yaz Mesaj Yolla Ara ÇizgiPINAR KOP Nakliye Firmasının Yük İlanları Yüklerim Ara ÇizgiPINAR KOP Nakliye Firmasının Boş Araç İlanları Boş Araçlarım Ara ÇizgiPINAR KOP Nakliye Firmasının Navlunları Navlunlarım Ara ÇizgiPINAR KOP Nakliye Firmasının Eleman İlanları Eleman İlanlarım Ara ÇizgiPINAR KOP Nakliye Firmasının Satılık Kiralık İlanları Satılık Kiralık Araçlarım
 

Bursa Merkezli Firma Nakliye Hizmeti Sunmaktadır


   

www.nakliyeilani.com
Hedefimiz, tüm nakliye sektörünün ve bu sektörle yolları kesişen fabrikaların, bireylerin yükü olan kurum yada kişilerin işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektir.
İletişim
+90 212 690 90 80
+90 507 743 88 46
+90 552 821 88 25
Nakliye İlanı İnternet Hizmetleri © Copyright All Rights Reserved (Tüm hakları saklıdır)
Bu internet sitesinin kullanıcıları nakliyeilani.com Üyelik Sözleşmesi ile Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.
Listeyi Göster