Açıklama Simgesi Bu sayfadaki amacımız Cermik ilçesinde bulunan profesyonel olarak güvenli nakliye yapan sektörün firmalarını listeleyerek, bu ilçede bulnan nakliyecilere nakliye yaptırmak isteyen kişilerin / müşterilerin aradıkları nakliyeci firmalarını sağlıklı ve yaptıkları çalışmalarla detaylı olarak bulmalarını sağlamaktır. Nakliyecilik sektörünün iş akışını sağlamak, yurtiçi nakliyeciliğin hızlı ve başarılı olmasını sağlamak tek amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda Cermik ilçesinde bulunan, Cermik nakliye firmaları aşağıda listelenmiştir.
    Cermik İlçesinde Bulunan Nakliye Firmaları
      OZ CELİK 

 
/OZ CELİK 
Yetkili Kişi:OKTAY BİLGİÇ
İş Telefonu:05399835145
Fax :
/Firma Detayı
Çalıştığı Ülkeler
Bu firmamız uluslararası hizmet vermemektedir.
Çalıştığı Şehirler
 OZ CELİK Nakliye Firmasına Mesaj Yaz Mesaj Yolla Ara ÇizgiOZ CELİK Nakliye Firmasının Yük İlanları Yüklerim Ara ÇizgiOZ CELİK Nakliye Firmasının Boş Araç İlanları Boş Araçlarım Ara ÇizgiOZ CELİK Nakliye Firmasının Navlunları Navlunlarım Ara ÇizgiOZ CELİK Nakliye Firmasının Eleman İlanları Eleman İlanlarım Ara ÇizgiOZ CELİK Nakliye Firmasının Satılık Kiralık İlanları Satılık Kiralık Araçlarım
 

Diyarbakir Merkezli Firma Nakliye Hizmeti Sunmaktadır


   

www.nakliyeilani.com
Hedefimiz, tüm nakliye sektörünün ve bu sektörle yolları kesişen fabrikaların, bireylerin yükü olan kurum yada kişilerin işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektir.
İletişim
+90 212 690 90 80
+90 507 743 88 46
+90 552 821 88 25
Nakliye İlanı İnternet Hizmetleri © Copyright All Rights Reserved (Tüm hakları saklıdır)
Bu internet sitesinin kullanıcıları nakliyeilani.com Üyelik Sözleşmesi ile Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.
Listeyi Göster