Açıklama Simgesi Bu sayfadaki amacımız Alacam ilçesinde bulunan profesyonel olarak güvenli nakliye yapan sektörün firmalarını listeleyerek, bu ilçede bulnan nakliyecilere nakliye yaptırmak isteyen kişilerin / müşterilerin aradıkları nakliyeci firmalarını sağlıklı ve yaptıkları çalışmalarla detaylı olarak bulmalarını sağlamaktır. Nakliyecilik sektörünün iş akışını sağlamak, yurtiçi nakliyeciliğin hızlı ve başarılı olmasını sağlamak tek amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda Alacam ilçesinde bulunan, Alacam nakliye firmaları aşağıda listelenmiştir.
    Alacam İlçesinde Bulunan Nakliye Firmaları
      LETA LOJİSTİK 

 
/LETA LOJİSTİK 
Yetkili Kişi:MEHMET UZUN
İş Telefonu:+903622338365
Fax :+903622338365
/Firma Detayı
Çalıştığı Ülkeler
Ermenistan Nakliye Ermenistan
Kazakistan Nakliye Kazakistan
Rusya Nakliye Rusya
Ukrayna Nakliye Ukrayna
Çalıştığı Şehirler
Bu firmamız yurtiçi hizmet vermemektedir.
 LETA LOJİSTİK Nakliye Firmasına Mesaj Yaz Mesaj Yolla Ara ÇizgiLETA LOJİSTİK Nakliye Firmasının Yük İlanları Yüklerim Ara ÇizgiLETA LOJİSTİK Nakliye Firmasının Boş Araç İlanları Boş Araçlarım Ara ÇizgiLETA LOJİSTİK Nakliye Firmasının Navlunları Navlunlarım Ara ÇizgiLETA LOJİSTİK Nakliye Firmasının Eleman İlanları Eleman İlanlarım Ara ÇizgiLETA LOJİSTİK Nakliye Firmasının Satılık Kiralık İlanları Satılık Kiralık Araçlarım
 

Samsun Merkezli Firma Nakliye Hizmeti Sunmaktadır


   

www.nakliyeilani.com
Hedefimiz, tüm nakliye sektörünün ve bu sektörle yolları kesişen fabrikaların, bireylerin yükü olan kurum yada kişilerin işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektir.
İletişim
+90 212 690 90 80
+90 507 743 88 46
+90 552 821 88 25
Nakliye İlanı İnternet Hizmetleri © Copyright All Rights Reserved (Tüm hakları saklıdır)
Bu internet sitesinin kullanıcıları nakliyeilani.com Üyelik Sözleşmesi ile Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.
Listeyi Göster