Açıklama Simgesi Bu sayfadaki amacımız Terme ilçesinde bulunan profesyonel olarak güvenli nakliye yapan sektörün firmalarını listeleyerek, bu ilçede bulnan nakliyecilere nakliye yaptırmak isteyen kişilerin / müşterilerin aradıkları nakliyeci firmalarını sağlıklı ve yaptıkları çalışmalarla detaylı olarak bulmalarını sağlamaktır. Nakliyecilik sektörünün iş akışını sağlamak, yurtiçi nakliyeciliğin hızlı ve başarılı olmasını sağlamak tek amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda Terme ilçesinde bulunan, Terme nakliye firmaları aşağıda listelenmiştir.
    Terme İlçesinde Bulunan Nakliye Firmaları
      AYDER SU 

 
/AYDER SU 
Yetkili Kişi:UMUT BURAK ÖZDEMİR
İş Telefonu:0 632 876 37 66
Fax :0 362 876 68 68
/Firma Detayı
Çalıştığı Ülkeler
Bu firmamız uluslararası hizmet vermemektedir.
Çalıştığı Şehirler
 AYDER SU Nakliye Firmasına Mesaj Yaz Mesaj Yolla Ara ÇizgiAYDER SU Nakliye Firmasının Yük İlanları Yüklerim Ara ÇizgiAYDER SU Nakliye Firmasının Boş Araç İlanları Boş Araçlarım Ara ÇizgiAYDER SU Nakliye Firmasının Navlunları Navlunlarım Ara ÇizgiAYDER SU Nakliye Firmasının Eleman İlanları Eleman İlanlarım Ara ÇizgiAYDER SU Nakliye Firmasının Satılık Kiralık İlanları Satılık Kiralık Araçlarım
 

Samsun Merkezli Firma Nakliye Hizmeti Sunmaktadır


      STANDART GIDA LTD. ŞTİ. 

 
/STANDART GIDA LTD. ŞTİ. 
Yetkili Kişi:DÖNDÜ TANSİ
İş Telefonu:03628768553
Fax :03628750484
/Firma Detayı
Çalıştığı Ülkeler
Azerbaycan Nakliye Azerbaycan
Gürcistan Nakliye Gürcistan
Çalıştığı Şehirler
Ankara Nakliye Ankara
Istanbul Nakliye Istanbul
Izmir Nakliye Izmir
 STANDART GIDA LTD. ŞTİ. Nakliye Firmasına Mesaj Yaz Mesaj Yolla Ara ÇizgiSTANDART GIDA LTD. ŞTİ. Nakliye Firmasının Yük İlanları Yüklerim Ara ÇizgiSTANDART GIDA LTD. ŞTİ. Nakliye Firmasının Boş Araç İlanları Boş Araçlarım Ara ÇizgiSTANDART GIDA LTD. ŞTİ. Nakliye Firmasının Navlunları Navlunlarım Ara ÇizgiSTANDART GIDA LTD. ŞTİ. Nakliye Firmasının Eleman İlanları Eleman İlanlarım Ara ÇizgiSTANDART GIDA LTD. ŞTİ. Nakliye Firmasının Satılık Kiralık İlanları Satılık Kiralık Araçlarım
 

Samsun Merkezli Firma Nakliye Hizmeti Sunmaktadır


   

www.nakliyeilani.com
Hedefimiz, tüm nakliye sektörünün ve bu sektörle yolları kesişen fabrikaların, bireylerin yükü olan kurum yada kişilerin işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektir.
İletişim
+90 212 690 90 80
+90 507 743 88 46
+90 552 821 88 25
Nakliye İlanı İnternet Hizmetleri © Copyright All Rights Reserved (Tüm hakları saklıdır)
Bu internet sitesinin kullanıcıları nakliyeilani.com Üyelik Sözleşmesi ile Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.
Listeyi Göster