Açıklama Simgesi Bu sayfadaki amacımız Macka ilçesinde bulunan profesyonel olarak güvenli nakliye yapan sektörün firmalarını listeleyerek, bu ilçede bulnan nakliyecilere nakliye yaptırmak isteyen kişilerin / müşterilerin aradıkları nakliyeci firmalarını sağlıklı ve yaptıkları çalışmalarla detaylı olarak bulmalarını sağlamaktır. Nakliyecilik sektörünün iş akışını sağlamak, yurtiçi nakliyeciliğin hızlı ve başarılı olmasını sağlamak tek amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda Macka ilçesinde bulunan, Macka nakliye firmaları aşağıda listelenmiştir.
    Macka İlçesinde Bulunan Nakliye Firmaları
      ATASOY61 

 
/ATASOY61 
Yetkili Kişi:TEMEL YILMAZ
İş Telefonu:0542 462 36 61
Fax :
/Firma Detayı
Çalıştığı Ülkeler
Çalıştığı Şehirler
Bu firmamız yurtiçi hizmet vermemektedir.
 ATASOY61 Nakliye Firmasına Mesaj Yaz Mesaj Yolla Ara ÇizgiATASOY61 Nakliye Firmasının Yük İlanları Yüklerim Ara ÇizgiATASOY61 Nakliye Firmasının Boş Araç İlanları Boş Araçlarım Ara ÇizgiATASOY61 Nakliye Firmasının Navlunları Navlunlarım Ara ÇizgiATASOY61 Nakliye Firmasının Eleman İlanları Eleman İlanlarım Ara ÇizgiATASOY61 Nakliye Firmasının Satılık Kiralık İlanları Satılık Kiralık Araçlarım
 

Trabzon Merkezli Firma Nakliye Hizmeti Sunmaktadır


   

www.nakliyeilani.com
Hedefimiz, tüm nakliye sektörünün ve bu sektörle yolları kesişen fabrikaların, bireylerin yükü olan kurum yada kişilerin işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektir.
İletişim
+90 212 690 90 80
+90 507 743 88 46
+90 542 593 11 99
Nakliye İlanı İnternet Hizmetleri © Copyright All Rights Reserved (Tüm hakları saklıdır)
Bu internet sitesinin kullanıcıları nakliyeilani.com Üyelik Sözleşmesi ile Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.
Listeyi Göster