Açıklama Simgesi Bu sayfadaki amacımız Serik ilçesinde bulunan profesyonel olarak güvenli nakliye yapan sektörün firmalarını listeleyerek, bu ilçede bulnan nakliyecilere nakliye yaptırmak isteyen kişilerin / müşterilerin aradıkları nakliyeci firmalarını sağlıklı ve yaptıkları çalışmalarla detaylı olarak bulmalarını sağlamaktır. Nakliyecilik sektörünün iş akışını sağlamak, yurtiçi nakliyeciliğin hızlı ve başarılı olmasını sağlamak tek amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda Serik ilçesinde bulunan, Serik nakliye firmaları aşağıda listelenmiştir.
    Serik İlçesinde Bulunan Nakliye Firmaları
      DÖLEK TRANS 

 
/DÖLEK TRANS 
Yetkili Kişi:SİNAN DÖLEK
İş Telefonu:0242 721 08 54
Fax :0242 721 08 54
/Firma Detayı
Çalıştığı Ülkeler
Bu firmamız uluslararası hizmet vermemektedir.
Çalıştığı Şehirler
Antalya Nakliye Antalya
 DÖLEK TRANS Nakliye Firmasına Mesaj Yaz Mesaj Yolla Ara ÇizgiDÖLEK TRANS Nakliye Firmasının Yük İlanları Yüklerim Ara ÇizgiDÖLEK TRANS Nakliye Firmasının Boş Araç İlanları Boş Araçlarım Ara ÇizgiDÖLEK TRANS Nakliye Firmasının Navlunları Navlunlarım Ara ÇizgiDÖLEK TRANS Nakliye Firmasının Eleman İlanları Eleman İlanlarım Ara ÇizgiDÖLEK TRANS Nakliye Firmasının Satılık Kiralık İlanları Satılık Kiralık Araçlarım
 

Antalya Merkezli Firma Nakliye Hizmeti Sunmaktadır


   

www.nakliyeilani.com
Hedefimiz, tüm nakliye sektörünün ve bu sektörle yolları kesişen fabrikaların, bireylerin yükü olan kurum yada kişilerin işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektir.
İletişim
+90 212 690 90 80
+90 507 743 88 46
+90 552 821 88 25
Nakliye İlanı İnternet Hizmetleri © Copyright All Rights Reserved (Tüm hakları saklıdır)
Bu internet sitesinin kullanıcıları nakliyeilani.com Üyelik Sözleşmesi ile Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.
Listeyi Göster