Açıklama Simgesi Bu sayfadaki amacımız Gerede ilçesinde bulunan profesyonel olarak güvenli nakliye yapan sektörün firmalarını listeleyerek, bu ilçede bulnan nakliyecilere nakliye yaptırmak isteyen kişilerin / müşterilerin aradıkları nakliyeci firmalarını sağlıklı ve yaptıkları çalışmalarla detaylı olarak bulmalarını sağlamaktır. Nakliyecilik sektörünün iş akışını sağlamak, yurtiçi nakliyeciliğin hızlı ve başarılı olmasını sağlamak tek amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda Gerede ilçesinde bulunan, Gerede nakliye firmaları aşağıda listelenmiştir.
    Gerede İlçesinde Bulunan Nakliye Firmaları
      KALENDER NAKLİYAT 

 
/KALENDER NAKLİYAT 
Yetkili Kişi:MURAT GÖRGÜLÜ
İş Telefonu:0 532 435 56 32
Fax :
/Firma Detayı
Çalıştığı Ülkeler
Bu firmamız uluslararası hizmet vermemektedir.
Çalıştığı Şehirler
 KALENDER NAKLİYAT Nakliye Firmasına Mesaj Yaz Mesaj Yolla Ara ÇizgiKALENDER NAKLİYAT Nakliye Firmasının Yük İlanları Yüklerim Ara ÇizgiKALENDER NAKLİYAT Nakliye Firmasının Boş Araç İlanları Boş Araçlarım Ara ÇizgiKALENDER NAKLİYAT Nakliye Firmasının Navlunları Navlunlarım Ara ÇizgiKALENDER NAKLİYAT Nakliye Firmasının Eleman İlanları Eleman İlanlarım Ara ÇizgiKALENDER NAKLİYAT Nakliye Firmasının Satılık Kiralık İlanları Satılık Kiralık Araçlarım
 

Bolu Merkezli Firma Nakliye Hizmeti Sunmaktadır


<<  <    1 2   

www.nakliyeilani.com
Hedefimiz, tüm nakliye sektörünün ve bu sektörle yolları kesişen fabrikaların, bireylerin yükü olan kurum yada kişilerin işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektir.
İletişim
+90 212 690 90 80
+90 507 743 88 46
+90 542 593 11 99
Nakliye İlanı İnternet Hizmetleri © Copyright All Rights Reserved (Tüm hakları saklıdır)
Bu internet sitesinin kullanıcıları nakliyeilani.com Üyelik Sözleşmesi ile Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.
Listeyi Göster