Açıklama Simgesi Bu sayfadaki amacımız Mecitozu ilçesinde bulunan profesyonel olarak güvenli nakliye yapan sektörün firmalarını listeleyerek, bu ilçede bulnan nakliyecilere nakliye yaptırmak isteyen kişilerin / müşterilerin aradıkları nakliyeci firmalarını sağlıklı ve yaptıkları çalışmalarla detaylı olarak bulmalarını sağlamaktır. Nakliyecilik sektörünün iş akışını sağlamak, yurtiçi nakliyeciliğin hızlı ve başarılı olmasını sağlamak tek amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda Mecitozu ilçesinde bulunan, Mecitozu nakliye firmaları aşağıda listelenmiştir.
    Mecitozu İlçesinde Bulunan Nakliye Firmaları
      ERCEM LOJİSTİK 

 
/ERCEM LOJİSTİK 
Yetkili Kişi:OKAN ÇALIŞKAN-EGEMEN HIŞIR
İş Telefonu:0364 2253949
Fax :364 2253949
/Firma Detayı
Çalıştığı Ülkeler
Azerbaycan Nakliye Azerbaycan
Çek Cumhuriyeti Nakliye Çek Cumh.
Fransa Nakliye Fransa
Gürcistan Nakliye Gürcistan
11 ülkeden 4 ü gösteriliyor
Çalıştığı Şehirler
Ankara Nakliye Ankara
Antalya Nakliye Antalya
Çorum Nakliye Çorum
Eskisehir Nakliye Eskisehir
6 şehirden 4 ü gösteriliyor
 ERCEM LOJİSTİK Nakliye Firmasına Mesaj Yaz Mesaj Yolla Ara ÇizgiERCEM LOJİSTİK Nakliye Firmasının Yük İlanları Yüklerim Ara ÇizgiERCEM LOJİSTİK Nakliye Firmasının Boş Araç İlanları Boş Araçlarım Ara ÇizgiERCEM LOJİSTİK Nakliye Firmasının Navlunları Navlunlarım Ara ÇizgiERCEM LOJİSTİK Nakliye Firmasının Eleman İlanları Eleman İlanlarım Ara ÇizgiERCEM LOJİSTİK Nakliye Firmasının Satılık Kiralık İlanları Satılık Kiralık Araçlarım
 

Çorum Merkezli Firma Nakliye Hizmeti Sunmaktadır


   

www.nakliyeilani.com
Hedefimiz, tüm nakliye sektörünün ve bu sektörle yolları kesişen fabrikaların, bireylerin yükü olan kurum yada kişilerin işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektir.
İletişim
+90 212 690 90 80
+90 507 743 88 46
+90 552 821 88 25
Nakliye İlanı İnternet Hizmetleri © Copyright All Rights Reserved (Tüm hakları saklıdır)
Bu internet sitesinin kullanıcıları nakliyeilani.com Üyelik Sözleşmesi ile Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.
Listeyi Göster