Açıklama Simgesi Bu sayfadaki amacımız Ordu şehrine profesyonel olarak güvenli kargo yapan sektörün firmalarını listeleyerek, bu şehre kargo yaptırmak isteyen kişilerin / müşterilerin aradıkları kargo firmalarını sağlıklı ve yaptıkları çalışmalarla detaylı olarak bulmalarını sağlamaktır. Kargo Taşımacılığı sektörünün iş akışını sağlamak, yurtiçi kargonun hızlı ve başarılı olmasını sağlamak tek amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda Ordu şehrine çalışan, Ordu kargo yapan firmalar aşağıda listelenmiştir.
    Ordu Kargo Firmaları
      DOĞU BATI NAKLİYAT İNŞ. MADENCİLİK TAAHHÜT PAZARLAMA 

 
/DOĞU BATI NAKLİYAT İNŞ. MADENCİLİK TAAHHÜT PAZARLAMA 
Yetkili Kişi:HALİL AYDINLI
İş Telefonu:0 262 644 97 93
Cep Telefonu:0 532 732 59 29
/Firma Detayı
Çalıştığı Ülkeler
Bu firmamız uluslararası hizmet vermemektedir.
Çalıştığı Şehirler
Bursa Nakliye Bursa
Çanakkale Nakliye Çanakkale
Edirne Nakliye Edirne
Istanbul Nakliye Istanbul
10 şehirden 4 ü gösteriliyor
 DOĞU BATI NAKLİYAT İNŞ. MADENCİLİK TAAHHÜT PAZARLAMA Nakliye Firmasına Mesaj Yaz Mesaj Yolla Ara ÇizgiDOĞU BATI NAKLİYAT İNŞ. MADENCİLİK TAAHHÜT PAZARLAMA Nakliye Firmasının Yük İlanları Yüklerim Ara ÇizgiDOĞU BATI NAKLİYAT İNŞ. MADENCİLİK TAAHHÜT PAZARLAMA Nakliye Firmasının Boş Araç İlanları Boş Araçlarım Ara ÇizgiDOĞU BATI NAKLİYAT İNŞ. MADENCİLİK TAAHHÜT PAZARLAMA Nakliye Firmasının Navlunları Navlunlarım Ara ÇizgiDOĞU BATI NAKLİYAT İNŞ. MADENCİLİK TAAHHÜT PAZARLAMA Nakliye Firmasının Eleman İlanları Eleman İlanlarım Ara ÇizgiDOĞU BATI NAKLİYAT İNŞ. MADENCİLİK TAAHHÜT PAZARLAMA Nakliye Firmasının Satılık Kiralık İlanları Satılık Kiralık Araçlarım
 

<<  <    14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24   

www.nakliyeilani.com
Hedefimiz, tüm nakliye sektörünün ve bu sektörle yolları kesişen fabrikaların, bireylerin yükü olan kurum yada kişilerin işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektir.
İletişim
+90 212 690 90 80
+90 507 743 88 46
+90 552 821 88 25
Nakliye İlanı İnternet Hizmetleri © Copyright All Rights Reserved (Tüm hakları saklıdır)
Bu internet sitesinin kullanıcıları nakliyeilani.com Üyelik Sözleşmesi ile Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.
Listeyi Göster